Nový Mluvčí

Staň se novým Mluvčím!

Daří se nám rozvíjet projekty našich klientů a tak přišel čas, aby se do našeho týmu přidal nový Mluvčí. Mluvčí je člověk, který se rád učí, přichází s novými nápady a nebojí se práce. A přesně takového hledáme! Na oplátku máme hromadu zkušeností, o které se rádi podělíme.

Co u nás vlastně děláme

Živíme se marketingovou komunikací. Pomáháme našim klientům komunikovat na internetu, budovat značku, získávat nové zákazníky a tvořit obsah, který lidi baví. Není to jenom o přidávání fotek na Instagram, děláme to pěkně od podlahy.

Začneme tím, že zjistíme, jak funguje business našeho klienta, kdo jsou jeho zákazníci, co jim může nabídnout, jaké má cíle a čím se odlišuje od konkurence. Potom společně vymyslíme komunikační strategii a začneme tvořit obsah, ať už se jedná o videa, fotky, články, newslettery nebo třeba stories. Tenhle obsah pak dostaneme k lidem pomocí reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu. Průběžně měříme a vyhodnocujeme výsledky, abychom věděli, kam celý projekt můžeme posunout.

Máme i vlastní nahrávací studio a hromadu vercajku, takže naše práce není jenom sezení u stolu a bouchání do klávesnice. Často sbalíme foťáky, kamery, světla a stativy a vyrazíme do terénu.

Jaký by měl být Mluvčí

Mluvčí se rád učí a nebojí se práce. Má plnou hlavu nápadů, o které se chce podělit. Rád čte knížky, sleduje seriály, má dobrou slovní zásobu, zná haldu metafor a slovní hříčky mu nejsou cizí. Dobře ví, jaké kauzy zrovna hýbou internetem, umí vytvořit vlastní meme a nebojí se improvizace, ať už před kamerou nebo za klávesnicí. Netlačí za každou cenu svůj názor, umí jednat s lidmi a naslouchat jim.

Co se týče zkušeností, nehledáme nutně ostříleného markeťáka, ale oceníme zkušenosti s prací v týmu, Erasmus nebo třeba pracovní stáž. Očekáváme aspoň základní znalosti marketingu a komunikace, minimálně chvalitebnou češtinu a dobrou angličtinu. Samozřejmostí je aktivní používání sociálních sítí.

Co u nás budeš dělat

Budeš s námi tvořit komunikační koncepty, myšlenkové mapy a obsahové plány. Budeš vymýšlet náměty pro fotky a videa a zapojíš se i do jejich produkce.
Budeš tvořit příspěvky na sociální sítě, textovat kampaně a psát články.
Budeš zadávat tvorbu reklamních kampaní, vyhodnocovat čísla a psát reporty.

Budeš mít kolem sebe taky bandu lidí, kteří ti se vším rádi pomůžou.

 

Co tě čeká, když nám napíšeš

Proklepneme si tě kreativním cvičením a vyzkoušíme tvé marketingové myšlení. Ale ničeho se neboj, jestli jsme tě doteď neodradili a cítíš, jak ti buší srdce nadšením, bude to pro tebe spíše zábava než stres.

A co tě čeká, když si padneme do oka

V první řadě hromada práce a učení. K tomu ti dáme pěkné místečko v naší kanceláři a MacBook pro. Předáme ti naše znalosti a zkušenosti a až se všechno naučíš, budeš mít slovo při fungování projektů, od nápadu po realizaci. Nebudeš šedá myška, co sedí v koutě, budeš Mluvčí.

Dva Mluvčí

Jsme ostravská komunikační agentura. Máme malé, ale útulné kanceláře s vlastním studiem pro foto, video a zvuk v Přívoze na Nádražní. Máme volnou pracovní dobu, protože jsme sice hraví, ale dost dospělí na to, abychom věděli, co je zodpovědnost vůči klientům a kolegům.

Napsat Radimovi

Mrkni na své nové kolegy

Chci se stát novým Mluvčím