Dva Mluvčí a D-SPORT

Marketing na Facebooku jako silný prodejní nástroj.

D-Sport je jedním z klientů, se kterými to táhneme už pěkných pár let. Společně pracujeme na online komunikaci jejich e-shopu a značky jako takové. Ruku v ruce s PPC a mailingovými kampaněmi tvoříme účinný komunikační komplex.

Naším hlavním úkolem je prodej prostřednictvím reklam na Facebooku a Instagramu. Kromě tradičních kampaní také pravidelně zkoušíme nové reklamní formáty a držíme krok s nejnovějšími trendy.

Za účelem rozšíření působnosti e-shopu jsme také nakoukli na slovenský trh, kde se nám daří oslovovat nové zákazníky a rozšiřovat povědomí o značce D-Sport.

Klient: www.d-sport.cz
Služby: Správa reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu, konzultace obsahu pro sociální sítě.
Platformy: Facebook, Instagram
Klíčové úkoly: Zvýšení počtu transakcí a tržeb e-shopu, rozšíření povědomí o značce, správa reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu.

Reference klienta

Nick Ollender, marketingový manažer o nás pověděl toto: Na spolupráci s Dvěma Mluvčími si nejvíce ceníme komunikace a upřímnosti. Rozhodnutí padají rychle, problémy se řeší bez výmluv a výsledky jsou vidět. Velký přínos pro nás mají i inovativní nápady a kontakty, které jsme získali. Dva Mluvčí jsou prostě tým pohodových a schopných lidí, se kterými jsme si sedli.

Výkonnostní stránka e-shopu

Sestavujeme a průběžně optimalizujeme reklamní kampaně za účelem zvýšení CTR, návštěvnosti e-shopu, počtu transakcí, konverzního poměru a snížení CPC a ceny za nákup.

Brand awareness

Aby značka mohla růst, musí být také vidět. Pomocí reklam na Facebooku a Instagramu se obsah D-sportu objevuje na statisících obrazovkách počítačů i mobilních telefonů.

Kombinace atraktivního obsahu a správného cílení

D-sport dlouhodobě tvoří atraktivní obsah, kterým je schopný konkurovat největším hráčům na trhu. Efektivně cílenými reklamami na Facebooku a Instagramu získáváme pozornost lidí, kteří poté navštíví e-shop nebo prodejnu. Cílová skupina D-sportu se v hojném počtu přesunula z desktopu na mobilní zařízení a my je tam následujeme. Facebook nabízí nespočet možností při tvorbě okruhů uživatelů a umístění reklamy, což nám slouží jako mocný nástroj pro zobrazení obsahu relevantnímu publiku ve správný moment na správném místě.

Možnosti cílení reklamy na Facebooku a Instagramu se neustále rozrůstají, buďte si jistí, že vám nic neuteče. Pojďme si společně sednout a zjistit, jak může Facebook sloužit vašemu businessu.

Ukázka produkce pro sociální sítě D-SPORT

Video

Daniel Kvíčala
Projektový manažer

Dan je D-SPORTovec tělem i duší.

Oldtown barbershop

Sociální sítě Oldtown a Newtown barbershopů v Ostravě jsme poháněli organickým obsahem. Klíčovým prvkem bylo video. Mrkněte se na stránku s referencí.