Dva Mluvčí a Koutný

Pozvánka do online světa

Koutný je tradiční prostějovská oděvnická firma. Gros jejich produkce sice leží v šití uniforem pro bezpečnostní složky státu, ale jejich B2C segment je pro ně srdcovou záležitostí, poněvadž majitel, pan Koutný sr., kariérně vyrostl v OP Prostějov.

Koutný je konzervativní značkou, která se ve své strategii spíše straní online prodeji a přesunu do nákupních center. Pro styk se svými zákazníky volí hrstku obchodů, jejichž adresu zákazníci dobře znají.

Naší rolí byla podpora prodeje a budování vztahů se zákazníky na nových médiích. Pro Koutného byla spolupráce s námi online premiérou a my jsme rádi, že jsme u ní mohli být.

Klient: Koutný Prostějov
Služby: Kreativa, produkce, správa sociálních sítí, copywriting, online reklama, e-mailing
Platformy: Facebook, blog, newsletter, PPC

Klíčové úkoly: Budovat povědomí, posílit dosah na sociálních sítích, sbírat leady pro šití obleků na míru

Reference klienta

Petra Koutná, majitelka a marketingová manažerka o naší práci říká: Se společností DVA MLUVČÍ spolupracujeme již třetím rokem. Jejich odvedená práce je vždy spolehlivá , inspirující a inovativní. Doporučuji tuto společnost pro podporu marketingové komunikace. Jejich výsledky u naší společnosti jsou výborné.

Vzhůru do online světa

Skok do neznáma je v businesse vždycky záležitost, ze které trochu mrazí u kostrče. A jsme si jistí, že u Koutného to nebylo jinak, když jsme je oslovili s tím, že 21. století patří online komunikaci. Nakonec jsme všichni kopanec vpřed ustáli a všichni jsme měli radost z toho, když se nám dařilo v interakcích porážet podstatně větší a známější značky. Pro Koutného jsme zajištovali online plánování, kreativu, fotoprodukci pro sociální sítě i focení nových kolekcí a samozřejmě správu online reklam.

Ukázka produkce pro sociální sítě značky Koutný

Radim Uher
Projektový manažer

Komunikaci na míru značce ušil Radim.

Oldtown barbershop

Sociální sítě Oldtown a Newtown barbershopů v Ostravě jsme poháněli organickým obsahem. Klíčovým prvkem bylo video. Mrkněte se na stránku s referencí.

Pasta Romana

Podívejte se, jak jsme rozjeli sociální sítě nejlepší havířovské restaurace.