Selský rozum, kreativita a praktické znalosti fungují v online marketingu skvěle. Máme je.

Kreativita je bez pochopení digitálních nástrojů a chování zákazníků a obchodního modelu klienta jen drahý a časově náročný cirkus. My se snažíme naše nápady a následnou tvorbu stavět od začátku tak, aby dávala smysl a plnila konkrétní cíle, které společně s klientem stanovíme pro jeho online marketing.

Jsme komunikační agentura, která má zkušenosti napříč obory. Díky těmto zkušenostem umíme přijít s řešením vašich specifických potřeb. Pracujeme pro velké korporace typu Veolia, Atlas Copco, máme zkušenosti z fashion segmentu (Bushman, Kilpi, Koutný, D-sport) ale staráme se o komunikaci lokálních projektů jako například Respect Club, Pasta Romana nebo ostravský Old Town Barbershop.

Co umíme?

Strategie

Pomůžeme vám nastavit směr komunikace, abychom mohli společně určit nástroje, které nás dovedou k cíli. Ať už působíte v segmentu B2C nebo B2B, pomůžeme s řešením vašich komunikačních výzev.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes klíčovým prvkem online komunikace. Jsou nástrojem pro šíření obsahu, ale také silnými reklamními platformami, které se nevyplácí ignorovat. Inovační tempo je vražedné, ale žádné obavy - pomůžeme vám ho udržet.

Online marketing

Pomůžeme vám s orientací v online prostoru, nastavením a správou kampaní. Našim klientům pečujeme o sociální sítě, PPC kampaně i mailing.

Školení

Jako marketingová agentura jsme už zažili rozličné situace a vyřešili stovky problémů. Tradičně, kreativně i takzvaně košicky. Máme za to, že by byla škoda nechat digitální tajemství pro sebe, zatímco se v tom ostatní musí plácat a tak jdeme s kůži na trh. Jsme k dispozici pro individuální marketingové konzultace i firemní školení online komunikace na míru. Odškolili jsme marketéry značek jako Veolia, Leo Express, Tilak nebo Moravskoslezský kraj. Potřebujete školení?