Školení online marketingu

Facebook marketing školení

Školení online marketingu posune vaše marketingové aktivity o pořádný kus dále, o to se postaráme. Předáme vám koncentrát informací, které léta sbíráme poctivou prací pro klienty z různých oborů. A právě různorodost zkušeností pomáhá rychle nacházet vhodná řešení. Zvláště pyšní jsme pak na naše školení Facebook marketingu, kterým už si prošli i klienti jako například LEO Express, Moravskoslezský kraj, Tilak, Kvados nebo Veolia.

Školení Facebooku připravujeme vždy z části na míru konkrétní značce, kdy část školení je teoretická a ma za úkol srovnat terminologii a znalosti před skokem do části workshopové, kde už společně s klientem řešíme specifické marketingové a komunikační výzvy. Ať už je to tvorba komunikační strategie, tématické okruhy, netradiční formáty nebo základ reklamní strategie, naše školení Facebooku se snaží přizpůsobit potřebám značek klientů.

Facebook je marketingový kanál, který dokáže plnit hned několik rolí v nákupním procesu. Může být zdrojem primární návštěvnosti a sloužit jako budovač povědomí o značce, ale stejně tak může být konverzním kanálem, který například skrze dynamický remarketing generuje značnou část obratu. B2B společnosti pak Facebook můžou využít pro generování nových leadů, které dále zpracují jinými kanály. Ať tak či tak, pomůžeme vám identifikovat roli Facebooku ve vašem komunikačním mixu a vytáhnout z něj maximum formou našeho školení Facebooku s workshopem.

Jak na sociální sítě
Facebook, Instagram, Efektivní práce, Teorie reklamy, Nástroje
8000,-
Prostředí Facebooku a Instagramu
Obsahové formáty
Interakce a dosah
Jak na video
Jak fungují reklamy
Nástroje pro zjednodušení práce
Info
Reklamy na Facebooku
Základy Facebookové reklamy
9000,-
Business manager
Teorie reklamy, reklamní účet
Power editor, správce reklam
Cílení, rozpočty, umístění
Formáty, kreativa, výkon
Optimalizace
Info
Reklamy na Facebooku 2
Reklama pro pokročilé
9000,-
Dynamické reklamy, XML feed
Katalog produktů
Tvorba vlastních publik
A/B testování
Biddování
Pokročilé reklamní taktiky
Analytika a reporting
Info
Email marketing
Hromadně i personalizovaně
9500,-
Jak funguje rozesílání, doručitelnost
Seznamy, segmenty a značky
Skladba kampaní
Personalizace a automatizace
Analytika, optimalizace kampaní
Info