Reklamy na Facebooku 2

Orientace v prostředí

Toto školení je ideální pro ty, kteří už mají pár kampaní za sebou a cítí, že jsou připraveni posunout své umění zase o krok dále. Přepokládáme tedy, že reklamy vytváříte v prostředí Správce reklam (Power editoru), znáte základní terminologii a metriky a nepřekvapí vás, když budeme používat zkratky typu CPC, CPM, ROI a další. Pokud se ještě necítíte, pojďme zkusit základní školení :-).

Reklamní formáty

Facebook chrlí inovativní reklamní formáty jako na běžícím páse. Pro e-shopy pak nabízí celou řadu úžasných funkcí jako jsou kolekce, dynamický remarketing, Instagramové stories a další. Jejich kombinace pak můžou být efektivní cestou ke zvýšení ziskovosti reklamy.

Školitel: Renata Dimitrov

Renata pokročilé školení reklam na Facebooku

Efektivní práce

Prohloubíme vaše znalosti se Správcem reklam, ukážeme si pokročilé funkce tvorby reklam i vyhodnocování efektivity. Kromě Facebookového rozhraní zabrousíme i do Google Analytics. Podíváme se také na propojení s emailovými systémy pro případ, že by Facebook sloužil k získávání leadů.

Teorie reklamy

Nové funkce vám ukážou nové úhly pohledu na reklamu na Facebooku (Instagramu) a jeho roli ve vašem reklamním ekosystému.

Naučíme vás pokročilé reklamní techniky

Školení je vhodné pro specialisty v malých a středních firmách nebo marketingové týmy korporátních společností, které potřebují vyšperkovat své reklamní dovednosti.

Ať už jste e-shop, máte SAS produkt nebo jste B2B firma, reklama na sociálních sítích může pomoci naplňovat vaše cíle. Pomůžeme vám k vyšší efektivitě, naučíme vás nejnovější triky.

Počet účastníků: 1-3
Délka školení: 3-4 hodiny

facebook fortemix reference
Stretnutie s Danielom sme na základe odporúčaní iniciovali z dôvodu rozšírenia si obzorov a doplnenia znalostí v rámci správy našich firemných sociálnych sietí. Dva Mluvčí sa oblasti podnikania našej firmy nielenže nezľakli, ale potvrdili svoju povesť odborníkov a veru mali čo ponúknuť. Každému, kto má záujem posúvať sa v online marketingu ďalej, určite odporúčam.

Nezalekli se a potvrdili pověst odborníků na online marketing

Jakub Bača

Marketingový specialista, Fortemix