Podívejte se, jaká školení připravujeme, co máme za sebou anebo si domluvte osobní konzultaci.

Školení reklam na Facebooku pro mírně pokročilé

Máme za sebou už tři díly školení reklam na Facebooku pro mírně pokročilé. Na školení se účastníci naučili, správné strukturování reklamních kampaní, organizaci workflow, která šetří čas a eliminuje chybovost. Ukázali jsme určování klíčových metrik, měření efektivity a naše podpultové optimalizační postupy.

Na školení jsme se opírali o příklady z praxe a velká část se odehrávala přímo v prostředí Business Manageru a Správci reklam. Nedílnou součástí jsou pak příběhy, problémy a řešení samotných účastníků s konkrétními tipy.

%

Hodnocení školení

Dotazník po školení přinesl skvělé ohlasy a pár návrhu ke zlepšení. Děkujeme účastníkům.

 

Michal Matoušek

Marketingový specialistka

Školení, které bodlo

Bylo to friendly, bylo to profi, bylo to přínosné. Své dosavadní zkušenosti ve FB reklamách posunuji zase o úroveň výš. A hlavně cením Daniela, který se snažil vcítit do našich oborů a konkrétně radil, co by mohlo a nemuselo fungovat. Teď se bude pizza prodávat ještě víc 🙂

Jan Fric

Marketingový specialista

Nic převratného jsem nečekal

... takže mě hodně mile překvapilo, že i přes znalosti, které už jsem o FB reklamách měl, jsem se dozvěděl spoustu praktických věcí a konkérntích tipů a triků, jak co dělat a co a proč nedělat. Člověk si toho hodně srovná v hlavě a nakonec jsou ty FB reklamy vlastně celkem v pohodě, když si člověk jasně stanoví pár zákadních věcí. A pak už jenom sleduje metriky a přehodnocuje :). Celkově u vás byla příjemná atmosféra, ve spojení s pocitem, že fakt víte, co děláte.

Online marketingové konzultace

 

Lea Macíková

Marketingová specialistka

Skvělé školení, předčilo mé očekávání

Školení v agentuře Dva mluvčí hodnotím více než pozitivně, předčilo mé očekávání. Získala jsem odpovědi na všechny otázky, které jsem si připravila, ujasnila jsem si základní pojmy a funkce v Business Manageru a naučila se základy analytiky. Školitel byl velmi příjemný, trpělivý a ochotný bavit se i nad rámec tématu školení. Byla jsem velmi spokojena a věřím, že nově získané informace efektivně využiji v praxi.

facebook fortemix reference

Jakub Bača

Marketingový specialista

Nezalekli se a potvrdili pověst odborníků na online marketing

Stretnutie s Danielom sme na základe odporúčaní iniciovali z dôvodu rozšírenia si obzorov a doplnenia znalostí v rámci správy našich firemných sociálnych sietí. Dva Mluvčí sa oblasti podnikania našej firmy nielenže nezľakli, ale potvrdili svoju povesť odborníkov a veru mali čo ponúknuť. Každému, kto má záujem posúvať sa v online marketingu ďalej, určite odporúčam.

Připravujeme

Připravujeme další školení reklam pro mírně pokročilé. Dále chystáme školení tvorby obsahové strategie a speciální školení pro lokální gastro podniky. Pokud chcete dostat zprávu, jakmile vypustíme termíny do světa, nechte nám na sebe kontakt, abychom vám zarezervovali první židli.

Dan, školitel reklam na Facebooku

Školitel Dan

Dan Kvíčala je náš specialista na reklamy na Facebooku a Instagramu. Pod rukama mu prošly desítky konzultací, stovky kampaní a tisíce reklam. Ať už budete mít zájem o skupinová tématická školení nebo individuální konzultace, budete pod skvělým vedením.

Kde nás najdete